.

.

Дорман Странична Надворешна Рачка На Вратата За Избрани Модели На CHEVROLET GMC, мазни Црни Вклопувања изберете: 2004-CHEVROLET КОЛОРАДО, 2004-ГМЦ КАЊОН

Дорман Странична Надворешна Рачка На Вратата За Избрани Модели На CHEVROLET GMC, мазни Црни Вклопувања изберете: 2004-CHEVROLET

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Сакате нова надворешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се вратите во застапништвото? Оваа рачка за замена на вратата е дизајнирана да одговара на вклопувањето и изгледот на рачката на акциите на одредени години, марки и модели на возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Појавување на изглед - оваа замена надворешната рачка на вратата беше специјално дизајнирана да изгледа и да функционира исто како и оригиналната рачка на одредени возила. Беспрекорна замена-дизајнирана да одговара на димензиите и спецификациите на рачката што дојде на залиха на возилото. Одлична вредност-оригинален квалитет на опремата по пониска цена. Обезбедете вклопување - оваа рачка е специфична за положбата на возилото, затоа проверете двапати дали ја имате точната рачка за истата положба и страна на возилото што сакате да го замените. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Шевролет Колорадо : 2004, 2005, 2006 Гмц Кањон : 2004, 2005, 2006.

Главните карактеристики

Избор на клиент