.

.

Нулум Гроздобер Јозефа Област Килим или Тркач

Нулум Гроздобер Јозефа Област Килим или Тркач

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Дајте му на вашиот дом безвременски изглед во домашниот декор со Овој Традиционален килим кој се одликува со прекрасен дизајн На Медалјон. Овој 100% Полиестерски килим сигурно ќе биде главен во вашиот дом. Машина Произведена Во Турција. Изработени од 100% Полиестер. Зелена боја. Јута поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент