.

.

Уникатен Разбој Геометриски Решетки Фриз Килим Светло Сина Слонова Коска 4' 1 6' 1 Правоаголна Решетка Традиционална Совршена За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канце?

Уникатен Разбој Геометриски Решетки Фриз Килим Светло Сина Слонова Коска 4' 1 6' 1 Правоаголна Решетка Традиционална Совршена

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Колекцијата Фриз На Решетката е сон на љубителот на геометријата. Со форми што се испреплетуваат и поврзуваат, можете да бидете сигурни дека вашиот килим ќе биде прикажувач. Огромен број опции за боја на различни модели ќе ви овозможат да го пронајдете она што ви треба за беспрекорно координирање и дополнување на шемата на бои во вашиот дом. Светло Сина 4 '0 х 6' 0. Полипропилен. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,33 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

Главните карактеристики

Избор на клиент