.

.

Монро oespectrum Светлина Камион Амортизери Одговара изберете: 2001 - ТОЈОТА РАВ4

Монро oespectrum Светлина Камион Амортизери Одговара изберете: 2001 - ТОЈОТА РАВ4

DEN 2798.08

Пристапност
Во достапна форма

ГО ПОДОБРУВА управувачот Премиум горниот држач за потпора помага да се обезбеди мазна," како нова " прецизност на управувањето и спречува бучава, вибрации, грубост и управување со меморијата. ОТПОРНОСТ на 'рѓа Заштитниот слој се спротивставува на' рѓа и корозија додека тестирањето со спреј за сол гарантира дека е подготвено за елементите. КУПЕТЕ СО ДОВЕРБА Доаѓа Со Ограничена Доживотна Гаранција На Монро и ексклузивно Чувство На Гаранција За Разликата. ЈА ВРАЌА ВИСИНАТА на ВОЗЕЊЕТО прецизно калибриран за да се исполни дизајнот НА ОЕ, секој тип на пружина специфична за апликацијата е дизајниран да ја врати висината на возењето и да ја поддржи тежината на возилото.

Главните карактеристики

Избор на клиент