.

.

Skylanders Суперполначи: Трки Небото Пакет

Skylanders Суперполначи: Трки Небото Пакет

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

ВОЗИ ЗЛО ЛУДИ! Скајлендс е во опасност! Каос го ослободи своето најлошо оружје досега-Станицата На Крајната Смртна Смрт. Со Сите Скајлендови на работ на колапс, специјален тим наречен Суперполначи е составен за пилотирање на незапирлива флота од неверојатни возила. Сега вие И Суперполначите мора да започнете епски авантури преку копно, под море и преку небото за да го запрете Каос и да ги спасите Скајлендс! РИВ ЗЛОБНИ Лудискилендс е во опасност!.

Главните карактеристики

Избор на клиент