.

.

Ниуер Дами Секојдневен Фустан Од Ками Без Ракави Жени Секси Камизола Кадифе Летни Коктел Фустани Со Ремени За Шпагети

Ниуер Дами Секојдневен Фустан Од Ками Без Ракави Жени Секси Камизола Кадифе Летни Коктел Фустани Со Ремени За Шпагети

DEN 335.68

Пристапност
Во достапна форма

Повод-Едноставен и природен дизајн го прави овој фустан од маици совршен за плажа, секојдневен, одмор, забава, пикник, секојдневно носење, одмор, викенд, секојдневно, состаноци, работа, филмови. Вечерниот фустан е навистина моден и лежерен. Дизајн : женски летни ками фустани, сарафани за коктел забави, мини фустан без ракави, вечерен фустан против вратот, поделен секси фустан3. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Како што се секојдневни, забави, плажа, дом, одмор, вечера, на отворено, ноќно излегување, одмор, секојдневен живот. Совршен за пролет, лето погоден за различни прилики. Материјалот е многу мек И удобен Совршен За мода и елегантен дизајн,го прави погоден за секое секојдневно носење. Материјал : 65% Памук 35% Полиестер . Карактеристики : женски обичен фустан со ремен за вратот v, тенки кратки фустани вечерен фустан без ракави, кадифе мек фустан, мода и секси4. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина. Материјал-65% Памук 35% Полиестер . Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Содржина на пакетот : 1 Х Женски Вечерни Фустани (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ткаенината е мека и удобна за вашата кожа. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика.

Главните карактеристики

Избор на клиент