.

.

Грејс Шарки Чедир Крекери Вредност на Оз - Галетас де КЕСО Чедадар

Грејс Шарки Чедир Крекери Вредност на Оз - Галетас де КЕСО Чедадар

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Крекерите на Грејс Шарки пливаат со вкус на сирење од чеда во секој залак! Уживајте во добрината во облик на ајкула, подолго со пакетот за вреќи со големина на 42 закуски. Крекерите за сирење од ајкула Чедар се одлична закуска за училиште, спортски настани, патни патувања, па дури и работа! Овие третмани во форма на ајкула ќе ви бидат тешки за вас и вашето дете да не се проголтаат. Пакетот за вредност ви дава повеќе можности да се занимавате со вкусен вкус и неодолива криза на крекерите за сирење од чеда. Deliciosas galletitas para disfrutar todo el dia.deliciosas galletitas para disfrutar todo el dia.

Главните карактеристики

Избор на клиент