.

.

Rovira Export Soss Classic Crackers, Оз, кутија

Rovira Export Soss Classic Crackers, Оз, кутија

DEN 61.12

Пристапност
Во достапна форма

Овие крекери со сода на Ровира се вашата најдобра алтернатива за појадок, попладне или вечерна закуска. Нивната разноврсност ви овозможува да ги јадете сами или со омиленото ширење сирење или путер и придружено со кафе. • Rovira Export Soss Classic • 18oz • Низок натриум • Нема конзерванси или адитиви • Тројна пакување на свежина • Погодно индивидуално завиткани пакувања со фолија.

Главните карактеристики

Избор на клиент