.

.

Чудо на нација Девојки за девојчиња со прозорец, големини 4- & плус

Чудо на нација Девојки за девојчиња со прозорец, големини 4- & плус

DEN 217.44

Пристапност
Во достапна форма

Фустанот за прозорец на Wonder Nation Girls е совршен додаток на гардеробата на вашето мало девојче. Со џебови на лепенка, предно затворање на копчето и неверојатно целосно здолниште, таа ќе се издвојува во стил! Печатењето на прозорецот е трендовски и забавен за забава со семејство или ден на сонце. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер; копчето предно. Ракави : кратки ракави. Ocketsебови : Две џебови на лепенка во здолниште. Карактеристики : се печати; Спуштете го половината со еластична за удобност. Предниот фустан на копчето за прозорецот за девојчиња од чудо нација.

Главните карактеристики

Избор на клиент