.

.

Римски нијанси за прозорци на римски нијанси Третмани за прозорци Прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување на нијансите дневно чадски кварц

Римски нијанси за прозорци на римски нијанси Третмани за прозорци Прилагодени римски прозорски нијанси Соба за затемнување на

DEN 768.00

Пристапност
Во достапна форма

Нијанси на прозорецот - комбинирање на алатка, стил и квалитет во еден комплетен третман на прозорецот. Идеална употреба : Римски нијанси за врати, нијанси на вратите, ролетни во кујната, слепи прозорци, ролетни за прозорци за бања. Потребна е минимална длабочина од 1-инч за внатрешноста на монтирање и 1 3/4-инчи за плапкање во внатрешноста на монтирањето. Потребни се големи или мали ролетни за прозорци што ви ги покривавме.

Главните карактеристики

Избор на клиент