.

.

Затемнувањето Привлече Цврста Текстура, Вкупно Затемнување, Безжична Римска Сенка, Лен, 64

Затемнувањето Привлече Цврста Текстура, Вкупно Затемнување, Безжична Римска Сенка, Лен, 64

DEN 831.84

Пристапност
Во достапна форма

Брендот за завеси #1 прозорец во земјата сега прави нијанси! Донесете лежерен и префинет изглед во вашата соба Со Затемнувањето Привлече 100% Вкупно Затемнување Безжична Наредени Римски Сенка Колекција. Одликувајќи се со димензионален дизајн со контрастно бело предиво, што носи покачен изглед на вашиот прозорец. Овие Римски Нијанси имаат подлога обложена со сива пена која блокира 100% од влезната светлина, спречува избледување на ткаенината, помага да се блокираат летните горештини и зимскиот студ и обезбедува дополнителни придобивки за намалување на бучавата за максимална приватност. Поставете ги овие нијанси со вашата омилена завеса За Затемнување за покоординиран изглед. Овие нијанси се лесни за инсталирање и 100% безжични - Најдобро За Деца Сертифицирани. 100% полиестер. Достапно во бои на чад, сина, бела, слонова коска, лен и јаглен. Произведено Во Кина. Затемнувањето Привлече, 100% Затемнување, Безжична Римска Сенка, Лен, 36 х 64 Вкупно Затемнување - Блокира 100% од влезната светлина. Двојно Помине Сива Пена Наредени Поддршка со дополнителни лагер. Намалување На Бучавата. Термичките својства помагаат да се задржи летната топлина и зимскиот студ надвор од вашиот дом. 100% Безжичен-Најдобро За Деца Сертифицирани. Лесна Инсталација. Секоја нијанса има должина од 64 инчи. 100% Полиестер. Самото Место Е Чисто. Отстранливата ткаенина за лице овозможува полесно склопување и чистење со лесно тресење или бришење прашина. Иако се одвојува од прицврстувачот на куката и јамката, горната ткаенина за лице не е целосно отстранлива. Скриената рачка го олеснува спуштањето и кревањето сенка при едно лесно движење. . Може да се користи како внатрешна или надворешна монтажа со вклучен хардвер за инсталација . Произведено Во Кина.

Главните карактеристики

Избор на клиент