.

.

Без граници маица на вратот на јуниорите на јуниори

Без граници маица на вратот на јуниорите на јуниори

DEN 367.84

Пристапност
Во достапна форма

Удобноста никогаш не била поубава без граници маица за вратот! Стирлива ткаенина од ребра го прави ова омилено омилено, додека исечените полите совршено се над вашите фармерки со високи. Исклучиво на. Материјал : 55% памук/37% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : вратот на изрез. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ткаенина од 2x2 ребра. Маица на вратот на вратот за јуниори од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент