.

.

Нема графички графички графички француски крпа од територија на помлади

Нема графички графички графички француски крпа од територија на помлади

DEN 352.00

Пристапност
Во достапна форма

Дел, дел од џемпери и тотално прекрасен, без граници на францускиот Тери Топ е тој лесен и пријатна слој што секоја девојка му треба во нејзината гардероба. Мека, удобна и со весела предна графика, овој стил на лизгање-на-и-оди го одржува вашиот изглед случајно и кул. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави на Раглан. Ockебови : Предна торбичка џеб. Карактеристики : графички однапред; заоблен полите; Мека измиена француска териска крпа. Графички француски Тери Топ за јуниори од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент