.

.

10 Ботаничка убавина рачно изработена темно зелена вердигрес стил украсна стаклена вазна со рафија бенд

10 Ботаничка убавина рачно изработена темно зелена вердигрес стил украсна стаклена вазна со рафија бенд

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Од колекцијата за ботаничка убавина, оваа стаклена вазна има темно зелен дизајн во стил на Вердигрис со бел рафија опсег околу вратот, препорачан за дизајн на затворен простор и големината може да варира малку како резултат на рачно изработената природа на оваа вазна димензии : 10 "Висока x 5 "Материјал (и) со дијаметар : Колекција за убавина од стаклена ботаничка. стакло.

Главните карактеристики

Избор на клиент