.

.

Нежен Декор За Цветна Вазна Од Ковано Железо-Геометриска Форма Шише За Садење Цвеќиња - За Канцеларија

Нежен Декор За Цветна Вазна Од Ковано Железо-Геометриска Форма Шише За Садење Цвеќиња - За Канцеларија

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Опис : поради геометриската форма и дизајнот на процесот на галванизација, оваа цветна вазна може одлично да ја украси вашата соба и да додаде живо чувство на вашата home.It е стабилна и лесна карактеристика направете го тоа може да се стави цврсто на работната површина и е лесен за носење.Изработен од висококвалитетно стакло и материјал од ковано железо, тој е практичен, нежен и цврст.Постојат 2 големини за вашиот choose.It погоден е за градина, полица, дом, канцеларија, дневни соби, балкон, дворови и така натаму.Име на предметот : Цвет Вазематеријал : Стакло, Ковано Железо Карактеристики : Стабилна Деликатна, Геометриска Форма Детали За Големината : Стил 1/3 : 8см х 8см х 15,5 см/3,15 "х 3,15" х 6,1 " (Прибл.) Стил 2/4 : 8см х 8см х 23,5 см/3,15 "х 3,15" х 9,25 " (Прибл.) Забелешки : оваа цветна вазна вклучува епрувета.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Цветна Вазна (Други Не Се Вклучени) поради геометриската форма и дизајнот на процесот на галванизација, оваа цветна вазна може одлично да ја украси вашата соба и да додаде живо чувство во вашиот дом. Тој е стабилен и лесен функција направете го тоа може да се стави цврсто на работната површина и е лесен за носење. Изработен од висококвалитетно стакло и материјал од ковано железо, тој е практичен, нежен и цврст. Постојат 2 големини за вашиот избор. Таа е погодна за градина, полица, дом, канцеларија, дневни соби, балкон, дворови и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент