.

.

Нано металфигс Марвел Инфинит војни умираат леани метални фигури од играчки Јада

Нано металфигс Марвел Инфинит војни умираат леани метални фигури од играчки Јада

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Донесете ја акцијата дома со вашите омилени херои и негативци од универзумот Марвел во нано големина! Одликувајќи се со автентична карактеристика на карактерот, овие фигури со умирање се сигурни дека се издвојување во која било колекција! Секој пакет Marvel 5 ќе вклучува 2 ексклузивни бројки. Соберете ги сите за да соберете свој тим на херој затоа што тежината на светот е во ваши раце! · 100% умирање · вклучува 2 ексклузивни бројки · висока приближно 1,65 ”· автентична карактеристика на карактерот.

Главните карактеристики

Избор на клиент