.

.

Отечени Членови-Живеат Во Театарот Фо-Винил

Отечени Членови-Живеат Во Театарот Фо-Винил

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Битката Секира Евиденција го издава првиот официјален албум во живо Од Канадската хип-хоп група Отечени Членови. 14 песни снимени во живо Во Театарот Фокс, вклучувајќи ги омилените обожаватели "Црна Магија"и" Вбризгувано Гориво". Прво издание Од Отечени Членови од 2014 Година Сосема Нов Ден, а исто така и нивното прво официјално издание на винил. Отечени Членови-Живеат Во Театарот Фокс (Лп) (Експлицитно) - Винил. 2018. Битката Секира Евиденција го издава првиот официјален албум во живо Од Канадската хип-хоп група Отечени Членови. 14 песни снимени во живо Во Театарот Фокс, вклучувајќи ги омилените обожаватели "Црна Магија"и" Вбризгувано Гориво". Прво издание Од Отечени Членови од Сосема Нов Ден Во 2014 година, а исто така и нивното прво официјално издание на винил.

Главните карактеристики

Избор на клиент