.

.

Жени Секојдневен Долг Надуен Ракав Желка Со Врвка Макси Фустан

Жени Секојдневен Долг Надуен Ракав Желка Со Врвка Макси Фустан

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 80% Полиестер+20% Памучни Бои : Црна, Бела, Claret Size : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5xls Должина На ракавот : Целосна Деколте На Ракавот : Шема На Врат : Цврста Боја : Должина На Средината На Телето : Thin Decoration : карактеристики на Чипка : Стил На Ракав : Слободно Време, боемска, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Лето, Есенска Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, ВКЛУЧЕН ПАКЕТ За Патувања : 1 ВНИМАНИЕ НА ФУСТАНОТ : . 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам. 2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите. 3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.

Главните карактеристики

Избор на клиент