.

.

Водоотпорен водоотпорен на водоотпорот на Трутимбер Паркани

Водоотпорен водоотпорен на водоотпорот на Трутимбер Паркани

DEN 927.84

Пристапност
Во достапна форма

Водоотпорен водоотпорен на водоотпорност на Трутимбер Парканати 100% водоотпорна/ткаенина за дишење на школка со прислушувани споеви. 150g изолација во телото и 100g во ракавите за да се заштитат во температурите на замрзнување. Големи карго џебови со рацете, затворени џебови со рака со постава за трикоти, аспиратор за прилагодување на 3 компјутери, плетена манжетна со затворање на велкро.

Главните карактеристики

Избор на клиент