.

.

Minions Cooled Sleepter, големини 4-12

Minions Cooled Sleepter, големини 4-12

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Вашето малечко ќе сака да спие и да легнува наоколу во овој супер мек и удобен сет на пижами во кој се прикажани нивните омилени ликови. Микро руно со пожар. Увезени. Измијте пред да се носи. Свртете се надвор. Машинско миење ладно. Нежен циклус со слични бои. За да го задржите отпорот на пламен, користете детергент. Не користете сапун. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Отстранете веднаш. Ладно железо ако е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент