.

.

Облека за деца за девојче лето Нов шифон костум цветна полска точка костум за летање на ракав шифон бели панталони костум

Облека за деца за девојче лето Нов шифон костум цветна полска точка костум за летање на ракав шифон бели панталони костум

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Лето нови девојки мода шифон костум цветни пол -точки костум летачки ракав шифон бели панталони костум. Материјал : Памук. Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!). Џемпери за тинејџерско новородено Babiessize Chart : . Големина : 90 Препорачана возраст : 6-12 месеци T BUST : 62 CM/24.41 '' Weist : 64cm/25.20 '' Должина на облеката : 37cm/14.57 '' Панталони Должина : 26cm/10.24''size : 100 Препорачана возраст : 12- 12- 18 месеци T BUST : 65 CM/25.59 '' Weist : 67cm/26.38 '' Должина на облеката : 40cm/15.75 '' Панталони Должина : 28cm/11.02''size : 110 Препорачана возраст : 18-24 месеци T биста : 68cm/ 26.77 '' Полови : 70cm/27.56 '' Должина на облеката : 43cm/16.93 '' Панталони Должина : 30см/11.81''size : 120 Препорачана возраст : 2-3 години t биста : 71cm/27.95 '' '' Домината : 73см/28.74 '' Должина на облеката : 46cm/18.11 '' Должина на панталони : 32cm/12.60''size : 130 Препорачана возраст : 3-4 години t биста : 74cm/29.13 '' половината : 76cm/29.92 '' Должина на облеката : 49cm/19.29 Должината на панталоните : 34 см/13,39 '' ’ениот сет може слободно да се контролира во секоја пригода, за забави, фото -часови, одмори, на отворено, излети, тушеви за бебиња, секојдневно носење дома и друго вашето бебе ќе биде најтешкото и најпрекината . Супер симпатичен сет со 2 парчиња дизајниран за дополнителна удобност за деца. Одличен подарок за роденден, секојдневно носење, порибување, ползи наоколу и игра во затворен простор, подарок.

Главните карактеристики

Избор на клиент