.

.

Хедстром Мек Грегор Помош за одбојка, црвена, бела и сина боја

Хедстром Мек Грегор Помош за одбојка, црвена, бела и сина боја

DEN 2078.24

Пристапност
Во достапна форма

Одбојката за асистенција на Мек Грегор е совршена топка за подобрување на вашите одбојкарски вештини. Netе ја исчистите мрежата со секоја услуга. Одбојката за помош на Мек Грегор е официјална големина и тежина и може да се користи во затворено или на отворено. Одбојката за асистенција на Мек Грегор има мат финиш со 18 панели и еден слој на тешка поддршка, исто така има и бутил мочен меур за максимално задржување на воздухот. Бела топка со црвени и сини акценти. Официјална големина и тежина. Обезбедува конзистентно, без убодно чувство со крајна точност. Бутил мочен меур за максимално задржување на воздухот. Одлично за сите возрасти и совршени за употреба за кампови.

Главните карактеристики

Избор на клиент