.

.

Дуртебеуа Женски Тексас Жан Јакна Преголеми Тексас Јакна Секојдневен Долг Дечко Потресени Тексас Јакна

Дуртебеуа Женски Тексас Жан Јакна Преголеми Тексас Јакна Секојдневен Долг Дечко Потресени Тексас Јакна

DEN 550.24

Пристапност
Во достапна форма

Пол : Жени, Женски, Дами. Обичната јакна од жан доаѓа со јака, долги ракави, џебови со размавта и затворање на предното копче. Потресените ретро јакни за жени се изработени од мека и пријателска за кожата тексас ткаенина. Карактеристики модерен суров полите и искинати класичен изглед. Совршен за секојдневно носење, секојдневно носење и излегување. Копче надолу тексас јакни лесно се носат со маица, блузи, панталони, фармерки, шорцеви и чизми. Сезона : Пролет/Fall/Зима. Тип на артикл : јакна од жан, тексас јакни за жени, јакна од жан за жени, тексас јакна, женска јакна од жан, женски тексас јакна, бела јакна од жан, бела тексас јакна, јакни од жан за жени мода, тексас јакна за жени, бела тексас јакна. жените Машина За Перење. Класичен дизајн : Обична жан јакна жени, модни јакни за жени, класична тексас јакна за жени, гроздобер женски жан јакна, вознемирувачки фармерки јакни за жени, преголеми јакни за женски мода, есенски јакни за жени, момче женски тексас јакна, тренинг јакни за жени. Модерен дизајн : Сина јакна од фармерки,црна тексас јакна за жени,потресена црна јакна од жан,црна јакна од јакна, сини јакни за жени.Завршени со затворање на копчето, овие женски јакни ќе ви го дадат изгледот што го сакате без да ја загрозат удобноста. Погодна пригода : Достапна во повеќе опции за боја за сите прилики, облечете ја оваа јакна од јеапан преку фустан за датумска ноќ или за дополнителен слој на топлина во поладна вечер надвор. Повеќе колокации : тексас јакната На оваа дама може совршено да се совпадне со панталони, шорцеви, здолништа и фустани, така што повеќе не се грижите дали ќе ја носите кога излегувате.

Главните карактеристики

Избор на клиент