.

.

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Ориентални Зелени Килими Од Традиционална Област, 8' 10'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Ориентални Зелени Килими Од Традиционална Област, 8' 10'

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Главните карактеристики

Избор на клиент