.

.

Туш Завеси 70 73 Од Дизајни На Дијаноче Од Еппенифер Берд-Коњ И Воин

Туш Завеси 70 73 Од Дизајни На Дијаноче Од Еппенифер Берд-Коњ И Воин

DEN 207.84

Пристапност
Во достапна форма

Додадете малку уметничка боја во вашата бања со уникатни и декоративни завеси за туширање 70х73 инчи и додатоци за бања од Дизајни На Дијанош. Вашата нова дизајнерска бања ќе им завидува на сите ваши пријатели! Секое меко и издржливо парче е отпечатено со една слика за покривање на целиот производ. Заедно со нашиот процес на печатење Со Сублимација на Боја што спречува избледување, вашата нова уметност ќе трае уште многу години.  Секое купување го поддржува уметникот кој ја создал сликата со секоја продажба! Стандардни отвори за дупки за копчиња за прстени за завеси за туширање (Прстените Не Се Вклучени). Печатењето Со Сублимација на боја го прилепува мастилото на материјалот за долг живот и издржливост.

Главните карактеристики

Избор на клиент