.

.

Банана Модел На Цвеќиња И Лисја Тропска Плажа Ботаничка Егзотична Цветна Празник Џунгла Лист Туш Завеса

Банана Модел На Цвеќиња И Лисја Тропска Плажа Ботаничка Егзотична Цветна Празник Џунгла Лист Туш Завеса

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода. Сув воздух.Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма На Ц.Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина.Еднострано печатење, користејќи техника на сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти. Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода. Сув воздух. Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма На Ц. Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина. Еднострано печатење, користејќи техника на сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти.

Главните карактеристики

Избор на клиент