.

.

Силванија Bluetooth Мини Звучник Со Силиконски Заштитник Покритие, Розова

Силванија Bluetooth Мини Звучник Со Силиконски Заштитник Покритие, Розова

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Розовиот Мини Звучник Силванија Блутут Со Силиконски Заштитник Е забавен и стилски начин за слушање музика. Лесен за употреба, се поврзува со компатибилни уреди со Bluetooth технологија, пуштање песни и аудио од филмови и игри. Работи со лаптопи, таблети и многу повеќе. Вклучен со овој Безжичен звучник Bluetooth е розова силиконска обвивка за живописен изглед и дополнителна заштита. Работи со уреди што не Се Bluetooth со помош на приклучокот AUX-in, проширувајќи ја компатибилноста. Силванија Bluetooth Мини Звучник Со Силиконски Заштитник Покритие : Вграден Bluetooth безжична конекција. Розова силиконска заштитна обвивка. Два 2-насочни звучници со пасивен радијатор на дното на звучникот за максимален бас. Вградена литиум-јонска батерија на полнење. Силванија безжичен звучник, исто така, пушта музика од вашиот телефон и таблет преку 3,5 мм АУКС-во џек. Боја : розова.

Главните карактеристики

Избор на клиент