.

.

Двоен Двоен DIN AM FM MP3 WMA Dvd Цд Приемник, 50W СО Предниот Панел Aux

Двоен Двоен DIN AM FM MP3 WMA Dvd Цд Приемник, 50W СО Предниот Панел Aux

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Трансформирајте го вашето возачко искуство со Двоен Двоен Din AM/FM/MP3/WMA Dvd/Цд Приемник. Се одликува со црна метална конструкција со пластична предна плоча за елегантен и модерен изглед. Овој двоен дин стерео вклучува 6.2" допрете дигитален лцд-екран што го олеснува користењето, како и преден USB влез за лесна употреба со многу мобилни уреди. Способноста Bluetooth му дава уште поголема компатибилност, така што вие и целата екипа можете да уживате во многу различни мелодии, подкасти, видеа, филмови и други мултимедија. ВГРАДЕНА БЕЗЖИЧНА ТЕХНОЛОГИЈА BLUETOOTH - вашиот стерео приемник за двоен din автомобил лесно ќе се спари со огромното мнозинство уреди Bluetooth што ви овозможуваат Да ги остварувате И примате Сите Ваши повици Без Раце. СТРИМИНГ НА МУЗИКА-сега ќе можете да репродуцирате музика од апликации како ШТО се ПАНДОРА, i Heart Radio и Spotify од Вашето Apple, Android или од Цд-Плеерот, USB-Порта На Предниот Панел која исто така го полни вашиот уред, microsd & MP3 плеери, am/FM радио приемник со 30 станици и уживајте во сите ваши омилени филмови. ИНСТАЛАЦИЈА НА СИСТЕМОТ КОНЕКТОРИ - Вашиот Двоен din автомобил стерео единица генерира 200 Вати На Врвот Моќ, ИМА RCA a/V влез (заден), Влез На Задната Видео Камера (RCA), вграден програмабилен Интерфејс За Контрола На Воланот (SWC) и Предни/Задни/Под засилувач излези. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА-гарантиран висок квалитет и сигурност со делови без проблеми и гаранција за работна сила со одлична услуга за клиентите. ДИМЕНЗИИ-Двојно ДИН. Двоен DIN AM/FM/MP3/WMA Dvd / ЦД Приемник, 50 W x 4 Со Преден Панел 3,5 mm Aux : 50 W x 4. Преден панел 3,5 мм aux. Заден RCA aux AV влез. Преден USB ЗА репродукција, предни, задни и под-засилувачки излези, резервен влез на камерата. 6.2 " допрете дигитален лцд-дисплеј. Вграден Блутут. Далечински управувач. Двоен дин автомобил стерео доаѓа во црно.

Главните карактеристики

Избор на клиент