.

.

Тасмански Тигар Модуларен Ранец Од 45+ Литри Со Тактичка МОЛА, Торбички За Внатрешно Складирање и Футрола, Мултикам

Тасмански Тигар Модуларен Ранец Од 45+ Литри Со Тактичка МОЛА, Торбички За Внатрешно Складирање и Футрола, Мултикам

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Прилагодете ја внатрешната меморија на пакувањето на вашите потреби со системот ЗА кука И јамка МОЛЕ во главниот оддел; опремен со приклучоци за радио антени. Две Алуминиумски прачки Во Форма На V ја водат тежината на ранецот во армираните ремени на колкот за да го дистрибуираат товарот низ вашето тело. Предниот отвор на ранецот може целосно да се подигне за да се открие неговата содржина за брз пристап. Овој ранец за распоредување има прецизен систем ЗА сечење МОЛОВИ од предната страна и од страните за опционално прицврстување на надворешни торбички за прилагодливо складирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент