.

.

Stansport памучно платно Верса-торба

Stansport памучно платно Верса-торба

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Потребна ви е торба што го прави сето тоа? Верса-вреќата со памук Stansport е торба за вас. Оваа кабриолет торба е употреблива како ранец, торба за рамо или чанта. Користете ги вградените рачки за да ги носите како чанта, или одвојните ленти за рамо за да ги носите како торба за рамо. Вклучени се 2 челични Д прстени за приложување опрема и додатоци, како и врвна јамка за виси. Лесно е да се следи сè што ќе ставите внатре благодарение на седумте џебови на организаторот, а памучното платно во тешка категорија ќе ја задржи оваа торба функционална и стилска за наредните години. Кабриолет торба со 3 идентитети : ранец, торба за рамо и чанта. Вградени рачки за носење како чанта. Одвојливи ленти за рамо за носење како торба за рамо. 2 челични Д прстени за приложување на опрема и додатоци. Врвна јамка за виси. Содржи 7 џебови на организаторот. Направено од памучно платно од тешка категорија. Димензии : 16,5 во. X 13 во. X 7 во.

Главните карактеристики

Избор на клиент