.

.

Тревник Срна 1.75 Круг Зафат Акрилик Печат Блок

Тревник Срна 1.75 Круг Зафат Акрилик Печат Блок

DEN 175.84

Пристапност
Во достапна форма

Тревник 1, 75 заоблени блокови со ЗАФАТ Тревник-Тркалезен Блок со Зафат. Овој акрилен печат блок ви помага да креирате совршено печат слики! Само залепете ги вашите јасни печати на блокот; притиснете во мастило; и печат далеку! Блокот е дебел 1/2 инчи; е ласерски полиран и лесен за држење. Овој пакет содржи еден кружен блок од 1-3/4 инчи. A.

Главните карактеристики

Избор на клиент