.

.

Зомби Ми Се Допаѓаш За Твојот Мозок Само-Мастило Гумен Печат Мастило Стампер-Црвено Мастило-Голем

Зомби Ми Се Допаѓаш За Твојот Мозок Само-Мастило Гумен Печат Мастило Стампер-Црвено Мастило-Голем

DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

Забавете и занаетчиството со овој шармантен гумен печат со само-мастило од Шмркање мрзливост. Дизајнот на печат прикажани карактеристики длабоко гравирана гума за одлична јасност.Печатот вклучува сопствена подлога за мастило во бојата наведена за се-во-едно решение. Дизајнот се наоѓа на врвот на печатот за лесна идентификација. Наведената големина се однесува на најдолгата страна на дизајнот на печатот.Користете за печат хартија, папки, картички, обвивка за подароци, списанија, планери и многу повеќе. Користете сами или комбинирајте со други печати За Мрзливост.Подлогата за мастило на печатот може лесно да се отстрани за повторно да се потпише за да се прошири корисноста на печатот.Материјалите во овој печат се набавени од врвни американски компании и собрани во нашиот Мрзлив калифорниски објект За да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години. Продадени Поединечно. САМО-МАСТИЛО ГУМЕН ПЕЧАТ-печатната слика е приближно 1,5" х 1,5" (38мм Х 38мм) во големина и има длабоко гравирана гума за одлична јасност. САМОСТОЈНА ПОГОДНОСТ И ЗАБАВА-печатот вклучува сопствена подлога за мастило во бојата наведена за се-во-едно решение . Дизајнот се наоѓа на врвот на печатот за лесна идентификација. ЗАБАВИ И ПЕЧАТ-Користете за печат хартија, папки, картички, подарок заврши, списанија, планери, и повеќе. Користете сами или комбинирајте со други печати За Мрзливост. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Изработен од многу цврста пластика. Подлогата за мастило на печатот може лесно да се отстрани за повторно да се потпише за да се прошири корисноста на печатот. Продадени поединечно. ИЗРАБОТЕНИ ВО САД-материјалите во овој печат се набавени од врвни американски компании и собрани во нашиот Мрзлив калифорниски објект за да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години.

Главните карактеристики

Избор на клиент