.

.

Мини Маус Со Качулка Женска Фудбалска Кошула-Мала

Мини Маус Со Качулка Женска Фудбалска Кошула-Мала

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Официјално лиценциран Од Дизни. Женска маичка со качулка. Карактеристики класичен мини Маус уметнички дела. Облека од полиестер и вискоза. Дизни Јуниори Мини Маус Качулка Фудбал Врвот. Изработени од 65% Полиестер, 35% Вискоза. Лесен. Симпатична мини Маус печати. Хауба за влечење. Заоблени дното. Кратки ракави.

Главните карактеристики

Избор на клиент