.

.

Женски Пеплум Миди Здолништа Секси Шуплив Фустан Со Едно Рамо

Женски Пеплум Миди Здолништа Секси Шуплив Фустан Со Едно Рамо

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Целодневна удобност, овој шармантен трендовски Моден Секси Шуплив Фустан Со Едно Рамо Од Кикти е изборот за кој нема да зажалите. За Оваа Ставка(имаме за цел да ви покажеме точни информации за производот). 1.Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2.Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. 3.Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење(забелешка 1см=0,39 инчи). Ви благодариме за разбирањето. Содржина На Пакетот : . 1 х Жените Се Облекуваат Наклонети рамо. Партија/Коктел. Без ракави. Затворање Со Патент. Плисиран. Летен Бодикон. Половината : империја.

Главните карактеристики

Избор на клиент