.

.

Midенскиот фустан со бои со бои со кратки ракави

Midенскиот фустан со бои со бои со кратки ракави

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Елегантен и етеричен, миди фустанот на Get Bolorblocked Midi се врти со секој потег. Сместениот каросерија ги гушка вашите кривини, додека здолништето тече слободно создавајќи вклопување што е удобно и ласкаво. Дизајнирано со смели бои и трендовски ракави на пафта, овој фустан е дефинитивен тренер на главата, тоа е совршено за свадби или викенд. Граничниот печатен полите го комплетира изгледот со женствена талент. Исклучиво на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : опремена со каросерија; Опуштено здолниште. Должина : Миди фустан. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : смешен каросерија; квадратно деколте; Контрастно полите. Midi фустан со боја на боја за жени од Get.

Главните карактеристики

Избор на клиент