.

.

Победа ВАП Елита Шахти Со Вметнете, 12-Пакет

Победа ВАП Елита Шахти Со Вметнете, 12-Пакет

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Зголемете ги вашите перформанси кога ќе изберете 12-пакет На Победа ВАП Елита Шахти со Инсерти. Оваа линија на шахти со стрелки е ултра мал дијаметар, стрелка со дебели ѕидови дизајнирана за зголемена точност и зголемена пенетрација. Шахтите за победа ВАП се изработени со употреба на 100 проценти, јаглеродни влакна со висок модул за дополнителна цврстина и издржливост што добро ќе се држат на теренот и ќе излезат на опсегот. Уникатното усогласување на ' рбетот овозможува вашиот удар да одржува поцврста групација за да лета вистина. За зголемена продорна моќ, овие додатоци за стрелаштво и лак се завршени со нано-КЕРАМИЧКИ "МРАЗ" слој кој исто така овозможува лесно отстранување од цели. Искусни стрелци ќе ја ценат елитната индустрија водечка правилност и толеранција на тежина од +/- 0.001. Победа ВАП Елита Шахти Со Вметнете, 12-Пакет : ВАП (Точност Победа И Перформанси). Микро надворешен дијаметар (.166") за максимална брзина и пенетрација. 100 проценти висок модул јаглеродни влакна за јачина и издржливост. Процесот на усогласување на ' рбетот на победата за зголемена точност и построго групирање. Нано КЕРАМИЧКАТА обвивка" МРАЗ " ја подобрува пенетрацијата и овозможува лесно отстранување од целите. Водечка индустрија правилност и толеранции на тежина : + / - 0.001. Идеален за употреба од искусни стрелци на кои им е потребен дополнителен раб на изведба. Елита ПОБЕДА ВАП шахти.

Главните карактеристики

Избор на клиент