.

.

Стрели на Истон Битие II, портокалова

Стрели на Истон Битие II, портокалова

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Стрели на Истон Битие II. Врвови во точност! Одобрено од Националното стрелаштво во програмата за училишта (NASP) за употреба на турнири. Направено од неверојатно издржлива 7075 воздушна легура со гарантирана исправност од +/-. 005-инчи и толеранција на тежина од +/- 2,5 проценти. Инсталирано е Г-Уни Бусинг. Флетирани со три-инчни комбе. Големина 1820. Анодизирана кобалт сина или анодизирана портокалова боја. Залихи денес! Државна боја. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Ограничувањата за испорака се однесуваат на производот (ите) погоре под некои јурисдикции. Познатиот старост, државните и локалните ограничувања на испорака се применуваат на исходот и може да резултираат во промени во нарачката. 6-пакувања на Истон Битие II стрели, портокал : стрели и шахти. Врвови во точност! Одобрено од Националното стрелаштво во програмата за училишта (NASP) за употреба на турнири. Направено од неверојатно издржлива 7075 воздушна легура со загарантирана исправност од +/- .005 "и толеранција на тежина од +/- 2,5 проценти. Инсталирана е грмушка за г-uni. Флетирано со 3" комбе. Големина 1820. Анодизирана кобалт сина боја. Лесно прилагодување на ветровито и височина.

Главните карактеристики

Избор на клиент