.

.

Ханес Хн 4. Оз Рц Нано-Т Те

Ханес Хн 4. Оз Рц Нано-Т Те

DEN 186.56

Пристапност
Во достапна форма

4,5 мл, 100% фин дрес однапред испукан памук 99% памук/1% Полиестерлајт Челик 90% Памук/10% полиестерлесна тежина, 30/1 памук што се врти со прстен рамо до рамо тапетаг-слободна етикета за вратот потесна ребреста јака без покривка хемсизес : с-3х ханес хн 4980 4.5 оз рц нано-т те.

Главните карактеристики

Избор на клиент