.

.

Наковална Возрасна Лесна Маица Со Долги Ракави

Наковална Возрасна Лесна Маица Со Долги Ракави

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

4.5 мл., прешкртан 100% чешлан памук со прстен; 30 синглови; Хедери-60/40 поли/чешлан памук со прстен; Хедер Греј - 90/10 чешлан памук/поли; лента од рамо до рамо; долен раб со двојна игла; Оеко-Текс® Стандард 100 Сертифициран; се одликува со етикета За Солзи; полу-вградена; јака со шевови; манжетни со ребрести ракави; тубуларна; машка лесна маица со долги Ракави на клементин.

Главните карактеристики

Избор на клиент