.

.

панталони За жени Модни Жени Плус Големина Плус Кадифе Еластични Обични Фармерки Со Висок Струк Панталони Со Моливи сива + 27

панталони За жени Модни Жени Плус Големина Плус Кадифе Еластични Обични Фармерки Со Висок Струк Панталони Со Моливи сива + 27

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.01 "Должина : 94см/37.Карактеристики : Тексас, Плус Кадифе,Секојдневен,тренд и Моден дизајн,Фармерки, Зимски Панталони. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . Големина : 28 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 68.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Големина : 26 САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 63,5 см/25,00 "Колк : 78,7 см/30,98 " Должина : 93 см/36,61".00 "Должина : 92см/36. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Одговараат За Зима.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. Големина : 32 САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Половината : 78,7 см/30,98" Колк : 94см/37,01" Должина : 99см/38,98" Модни Жени Плус Големина плус Кадифе Еластична Висока Половината Обични Фармерки Молив Панталони Карактеристики : 1.Стил : Модни И секојдневни Тексас Панталони, Удобни, Совршени за домашно носење или лежење наоколу или активности на отворено.02 "Колк : 76. Информации за производот : Сезона : Зимски Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Тексас Шема : Декорација Со Цврста Боја : Плус Кадифе Стил : Секојдневен, Модна Должина : Долго Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија.98 "Колк : 81.92 "Колк : 91. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.01 "Колк : 83.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА панталони.98 "Должина : 98см/38. +Табела Со големини Големина : 25 САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Половината : 61см/24.

Главните карактеристики

Избор на клиент