.

.

Женски Фармерки Излитена Дупка Тексас Панталони Искинати Жан Панталони А-Линија Тенок Опремени Задник Кревање Плус Големина Фармерки За Жени

Женски Фармерки Излитена Дупка Тексас Панталони Искинати Жан Панталони А-Линија Тенок Опремени Задник Кревање Плус Големина

DEN 554.08

Пристапност
Во достапна форма

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 83см/32.68 "Колк : 108см/42.52" Должина : 99см/38.98 " Материјал : искинати фармерки за жени кои се протегаат изработени од растеглив спандекс и памучна ткаенина супер удобно ве прават опуштени секојдневни цел ден. се протега како џогер со чувство, изглед и издржливост на вистински тексас. Карактеристики : Фармерки Со Висок струк со уништени дупки, слаби нозе за жени, едноставен, стилски стил, тесни колкови и бутови, совршена крива на обликот. Создадете стилски и шик жени. Натпревар : овие тексас панталони им ласкаат на жените, дамите. Погоден за секојдневно, секојдневно носење, училиште, шопинг, улична облека, ноќно излегување, одмор, работа итн. Фармерки за улична облека за жени, одлични за совпаѓање со блуза, резервоар, кроп топ, кошула, џемпер, елек за џемпер, кардиган, чизми со високи потпетици, патики. Прилика : тој е разноврсен за носење и одговара на повеќето прилики како што се секојдневни, училишни, канцелариски, шопинг, излегување, улична облека, одмор итн. Ова е совршено за следната генерација, љубовникот и себе си. Е-маил одговор во рок од 24 часа; ако имате било какви прашања за квалитет, логистика и големина поврзани со парцелата, ве молиме не двоумете се да не контактирате.

Главните карактеристики

Избор на клиент