.

.

Conceptsенски концепти Спорт крем Тексас Лонгхорнс Монтана маица и шорцеви

Conceptsенски концепти Спорт крем Тексас Лонгхорнс Монтана маица и шорцеви

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Слатката од дивата страна во овој сон во Монтана поставен од концепти Спорт. Се одликува со графики во Тексас Лонгхорнс, акцентирана од животинскиот принт низ маицата и шорцевите. Прилагодливата лента за половината ви овозможува да го прилагодите Fit за да ги направите овие пижами во Тексас Лонгхорнс уште поудобно. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Ракави на капа. Официјално лиценциран. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Краток ракав. Вратот на екипажот. Материјал : 94% полиестер/6% спандекс. Бренд : Концепти Спорт. Заоблен недовршен полите. Еластична лента за половината со влечење. Увезени. Сублимирана графика. Сетот вклучува маица и еден пар шорцеви. Графики за печатење на екран.

Главните карактеристики

Избор на клиент