.

.

Јувул Карго Шорцеви За Жени Секојдневни Летни Шорцеви До Колена Еластична Врвка За Влечење Женски Шорцеви Плус Големина Шорцеви Со Џеб

Јувул Карго Шорцеви За Жени Секојдневни Летни Шорцеви До Колена Еластична Врвка За Влечење Женски Шорцеви Плус Големина Шорцеви

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

1.Карактеристики : Секојдневни Панталони,Панталони За Печатење, Секојдневни Шорцеви,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летни и Пролетни секојдневни Панталони.2.Материјал : Полиестер или памучни влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Повеќе секси и привлечни за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Season : Autumn/Spring/Summer Gender : Women,Girls Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester/Cotton Style : Casual,Fashion Length : Редовно Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Шорцеви Секојдневна и пријателска за кожата ткаенина со потресен стил, совршено е да се совпадне со разни блузи. Широките и удобни шорцеви нозе можат да ви донесат совршено искуство со носење. Натпревар : Симпатични здолништа со пеперутки е одличен натпревар за маици, блузи за резервоари, тесни врвови, лабави јакни, кошули за сонце, дуксери, дуксери, сандали, патики итн. Повод : погоден е и за секојдневна летна плажа, облека за одмор, забава, излегување во клуб, канцеларија, спорт, трчање, теретана, јога, вежбање, фитнес, пешачење, тренинг, танц, секојдневна дневна облека за носење. Најдобри Подароци : 2023 Модните трендовски шорцеви се неверојатен подарок за жени,девојки,ќерки, што е ласкаво и добро се вклопува.

Главните карактеристики

Избор на клиент