.

.

Јанху Машки Мускулни Маици Мермер Графички Печатење Краток Ракав Мета Лабава Фитнес Бодибилдинг Блузи

Јанху Машки Мускулни Маици Мермер Графички Печатење Краток Ракав Мета Лабава Фитнес Бодибилдинг Блузи

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте во нашата продавница ♚ ♚ ♚ ✧ Гроздобер Кошули За Мажи хавајска Кошула Со кратки ракави Со кратки ракави Лето Копче Надолу Ленти Кошула Опуштено-Фит ✧ Машка Пругаста Копче Надолу Кошула Со Кратки Ракави Јака Во Боја Обична Блуза ● Материјал : Лесен, дише и кул за носење во секојдневниот живот како секојдневна облека во лето, како спорт и врв на Плажа во жешки летни, пролетни и есенски денови.Одговор во рок од 48 часа.● Карактеристика : блузи и кошули со копчиња, краток ракав, копче нагоре, секојдневно лето, модни пруги, блок во боја,опуштено вклопување, хавајска кошула● Прилика : летните секојдневни кошули со копчиња се совршени за секоја пригода, како што се забава, клуб, секојдневен живот, работа, шопинг, канцеларија, дом, плажа и летни активности на затворено и на отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент