.

.

Време и време женски панталони за влечење на тексас, 5 inseam, големини xs-xxl

Време и време женски панталони за влечење на тексас, 5 inseam, големини xs-xxl

DEN 639.68

Пристапност
Во достапна форма

Вашиот обичен и удобен изглед е комплетен со овие време и панталони со тексас на Tru. Со класичен дизајн со пет џеб, овие шорцеви можат да се вратат во најразлични омилени тимови и врвови-и со ткаенина од тексас и еластична лента за половината, овие шорцеви лесно заработуваат место во вашата гардероба. Само на. Материјал : 70% памук/20% полиестер/9% рајон/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 5 ”inseam. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 5 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : скриена еластична лента за половината за дополнителна удобност; Истегнете ткаенина за да се движите со вас цел ден; манжетни полите. Денимски шорцеви од време и вистинито.

Главните карактеристики

Избор на клиент