.

.

Дизни Бод Со Велигден Зајаче - Краток Ракав Помеша Маица За Возрасни-Прилагодено-Графит Снег Хедер

Дизни Бод Со Велигден Зајаче - Краток Ракав Помеша Маица За Возрасни-Прилагодено-Графит Снег Хедер

DEN 399.84

Пристапност
Во достапна форма

Официјални Дизни Стоки Дизни Бод Велигденски Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Лило И Бод Маици За Велигден; Дизни Велигденски Маици За Девојчиња И Момчиња; Дизни Маици Со Бод облечен во зајаче уши и седи со самиот велигден зајаче, оваа велигденска бод маица нуди преоптоварување со симпатичност и е совршена за славење. Планирате патување Во Дизниленд или Волт Дизни Светот? Оваа Велигденска маичка ќе ги воодушеви и децата и возрасните! Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. Екран уметност. Вратот на екипажот. Залепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Ракавот и дното со две игли нема да се разоткријат. Солза-далеку етикета. 5/8" ребро плете јака. Голи потреби. 65% полиестер / 35% памук. Увезени. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Главните карактеристики

Избор на клиент