.

.

Тексас Чевли За Кученца Миленичиња Кучиња, Спортски Чизми Против лизгање Чизми Прошетка Каузална Патика

Тексас Чевли За Кученца Миленичиња Кучиња, Спортски Чизми Против лизгање Чизми Прошетка Каузална Патика

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Тексас Чевли За Кученца Миленичиња Кучиња,Спортски Чизми Против лизгање Чизми Прошетка Каузална Патика 4 ПАРЧИЊА ГУМЕН ѓон обезбедува Анти-лизгање одење чувајте ги шепите на вашето куче чисти, удобни и добро заштитени материјал : Тексас И Гума Солеколор : Син Стил : Каузални Спортски Чевли За Патики Карактеристика : чипка зголемување : XS/S/M/L/XLSize Чевли Ширина Чевли Должина 3,5 см/1,37" 4,4 См/1,73" С 3,8 СМ/1,49" 4,7 См/1,85" м 4,0 см/1,57" 5,0 см/1,96" Л 4,4 См/1,73" 5,5 См/2,16" хл 4,8 СМ/1,88" 6,0 См/2,36" тоа е Рачно мерење, Може Да Има Малку Грешка. И бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер бидејќи мониторите не се калибрирани исти. надеж разбирањепакетот Вклучува : 4 парчиња/комплет Чевли За Мачки За Миленичиња За Мачки Тексас Чевли за Кучиња Миленичиња, Спортски Чизми Против лизгање Чизми Прошетка Каузална Патика 4 ПАРЧИЊА.

Главните карактеристики

Избор на клиент