.

.

Карат Т.В. Црн дијамантски розов позлатен сребрен гроздобер невестински сет

Карат Т.В. Црн дијамантски розов позлатен сребрен гроздобер невестински сет

DEN 2591.84

Пристапност
Во достапна форма

Безвременски симбол на loveубов и посветеност, овој блескав миабела црн дијамант гроздобер невестински сет е направен во бујно розово родиум-позлатен сребро. Овој прстен за ангажман и појавување на свадбениот опсег се карактеризираат со 35 задебелени кружни, црни дијаманти поставени од ренгвост во рамките на работата со буден дизајн на корпи, давајќи му на овој прстен постави трендовски и карактеристичен изглед. Засилен со финиш на Милграјн, овој црн дијамантски невестински сет е совршено парче накит за модерната невеста.Миабела накит : сонуваше од дијаманти, скапоцени камења и бисери што ги рефлектираат привлечноста и мистеријата штом паѓа темнината. Овие волшебни дизајни се уникатно убави и со безвременски квалитет. Миабела 1 Карат Т.В. Црн дијамантски розов позлатен сребрен гроздобер невестински сет : Изработен во сребро. Позлатено розово родиум. 1 КТ. Т.В. Дијаманти. Боја на дијаманти : црна. Камења поставени од пронг. Вкупна ширина на опсегот : 4,4 мм. 2-парчен невестински сет. Април Април. Внимателно спакувано во кутија за подароци.

Главните карактеристики

Избор на клиент