.

.

Wynwood Studio Fashion and Glam Современа платно уметност - Скица облечена во портокалова жена, wallидна уметност за дневна соба, спална соба и бања, во 24, портокалова и бела декор з?

Wynwood Studio Fashion and Glam Современа платно уметност - Скица облечена во портокалова жена, wallидна уметност за дневна

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со пистата буква 3 од Wynwood Studio Canvas, прекрасно дело за убавина и модна wallидна уметност направено со вештина и стил од автентични уметници во САД. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис портокал и праска нијанса се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Главните карактеристики

Избор на клиент