.

.

Далин Довер Област Килим ДВ Дв Лист Врти Бранови 10' 10 ' Октагон

Далин Довер Област Килим ДВ Дв Лист Врти Бранови 10' 10 ' Октагон

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Производител : Далин Килими Колекција : Довер Килими Стил : Довер Килими : Дв10 Лист Спецификации : Вулоригин : Направено во колекцијата Довер На Усадалин е асортиман на висококвалитетни бујни Волнени теписи, Изработени По Нарачка Исечени И зашиени Јамки, во широк спектар на темни и суптилни комплементарни бои. * Ве молиме имајте предвид дека бидејќи овие килими се направени по нарачка, тие не се откажуваат и им требаат приближно 21-28 дена за да го напуштат нашиот магацин . Текстурално сечење и јамка куп, 100% премиум волна, Редовно Вакуумирајте, исчистете го местото со благ сапун и вода,Земја на Потекло : Сад.

Главните карактеристики

Избор на клиент